Jak neztloustnout přes zimu?

18. října 2012 v 16:45 | Mr.Vajíčko |  BUĎ FIT
Podzim už přišel se vším všudy, a tak začínáme uklízet kola, brusle a sotva si venku zaběháme, protože ten studený vzduch není nejzdravější ani nejpříjemnější vdechovat nepravidelně (a spousta lidí při běhu pravidelně nedýchá. :)). Navíc teď přijdou různé svátky, všude bude ohromné množství dobrot a naše váha půjde nahoru. NE! Přestaňte si říkat: "To se zase na jaře shodí.." Možná ano, ale přes zimu budete vypadat, jako koule. Co tedy dělat, aby jste tomu zabránili?

1)Sladkostí jste si užili přes léto dost a v zimě to tu bude -jak už jsem říkala- zase. Tak proč nevyužít podzimu? Snažte se nepřecpávat! Nemusíte mít k snídani párky a chleba! Stačí jogurt. (např. ty sycené activie vám doporučuji) Nemusíte mít k obědu 4 houskové knedlíky! Stačí 2. Necpěte se sladkostma a snažte se jíst méně. (ROZHODNĚ NEŘÍKÁM VŮBEC!! NAOPAK BYSTE PŘIBRALI, PROTOŽE VAŠE TĚLO BY SI USKLADŇOVALO TUKY TAM, KAM BY SAMO CHTĚLO..)

2)Co si zacvičit doma? Denně pár sklapovaček ještě snad nikoho nezabilo. ;) A s příjemnou muzikou se cvičí ještě lépe. :)

3)Přeci jen uznávám, že cvičit sama doma je trošičku nuda. A tak zapřáhněte kámošky a vydejte se na zimní brusle nebo choďte denně na procházky a nebo... (a to silně doporučuji) co zkusit třeba zumbu, trampolínky, lining apod.?? Uvidíte, že vaše bříška, stehna, lýtka a zadečky se nemají šanci dostat z kondice! Například takový lining vám dá opravdu zabrat. Ale o tom až v příštím článku. :)

Tak co, zkusíte to? Jestli si říkáte: "to se jí to píše, ale skutek jistě utek," tak se silně pletete! Já jsem si řekla, že zhubnu a teď se podle toho řídím. Zatím mám 3 kg dole a ani nevíte, jak skvělý je pocit, když vám začnou lidé říkat: "Ty si nějak zhubla, že?" :) Věřte mi a zkuste to! ;)
Vaše Mr.Vajíčko
V příštím článku Vám rozepíši, co je lining, co bodystyling atd.. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama