Tohle nebude dobrý vztah..

26. října 2012 v 17:00 | Mr.Vajíčko |  STOP BOYS!!
Dnes pro vás mám článek o tom, jak poznáte, že váš nikam nevede. Tak už nezdržujme a klikněme na c.č. ;)

1)Stále tě stírá
Tvůj miláček rozhodně nemá právo tě stírat jak na veřejnosti, tak v soukromí.. Pokud toto dělá, tak si promluvte a když se ti jen vysmněje? Od něj ruce pryč! ;)

2)Nikdy se neozve jako 1.
Ajaj.. ty mu vždy musíš psát,volat a prostě ho různě kontaktovat, jinak se neozve? Asi do tebe moc zaláskovanej není a místo stálého plácání kreditu ti doporučuji - i když je to trochu kruté a lehko se to řekne - vykašli se na něj.

3)Lže
Začne to možná pouhým: "No.. já se musel učit.." a vyleze z toho: "Místo tebe jsem byl venku s kamarády", ale co až ti řekne, že například pomáhal tátovi a ty ho uvidíš venku s jinou? Se lhářem si nic nezačínej..

4)Nikdy na tebe nemá čas
"No..víš.... já už něco mám..." To je zajímavý, že neustále něco má, viď? Vypadá to, že o váš vztah moc zájem nemá.. a navíc tvým citům to ubližuje, takže stejně jako u bodu 1. :))

5)Nechce o Vašem vztahu nikomu říct
Ale proč? Stydí se snad za tebe? Pak to je pořádný hlupák a nemá to s ním cenu, to mi věř!

6)Jde mu jen o jedno..
Posuď sama.. je vztah jen o jedné věci? Vztah by měl být založen na lásce, no ne? Takže pokud nejsi stejná dě*ka jako on, tak mu dej kopačky hned, jak to půjde.

7)Bije tě?!?
Teď čti pozorně: ŽÁDNÝ, ale vůbec ŽÁDNÝ kluk ti NESTOJÍ za to, aby tě BYL! Poku tě jednou uhodí a ty s tím nic neuděláš, zvykne si na to a bude tě bít častěji! A proto jakmile tě uhodí, ZAPOMEŇ na něj!!

Pokud tvůj přítel dělá jednu z věcí, které jsem tu vypsala, tak ho nech být a věř mi, že si najdeš někoho lepšího! ;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama