I pro kluky je těžké rozejít se s holkou!

21. listopadu 2012 v 20:34 | Mr.Vajíčko |  STOP BOYS!!
Nevěříte mi? Brzy budete! Zkusím vám tu trochu přiblížit příběh spolužáka, ale samozřejmě změním jména.

Onen spolužák je strašně moc fajn kluk! Je pohledný, vtipný, dá se s ním pokecat o spoustě věcí a nevadí mu bavit se s holkama. (ne, není teplej.. :D) Myslím, že holky by se o něj div nepraly, kdyby byl volný. Je to jak nějaký romanťák, ale i ten má své vady.. On je zadaný, tím pádem pro všechny K.O.

Teď byste teda asi čekali, že chodí s nějakou slečnou, která je mu absolutně rovna. Kdepáák.. chodí s Cecilkou (změna jména! :D) Která není moc hezká, chodí oblékaná jak kdyby jí chyběl smysl i pro malý krapet módy, páchne a je straaašná šprtka. Navíc je věřící. To s oblékáním a šprtstvím a také s tou vírou by mi vůbec nevadilo, ale když ona.. ty se na Milana (změna jména!) podíváš a ona si tě odtáhne stranou s tím, že jí ho přebíráš!
A co je vrchol? Oni spolu chodí od 1. třídy! To není možný... to nevydržej ani některá manželství! :D
A to proto, že Milan se bojí. bojí se s ní rozejít. Bojí se JÍ.
O rozchod se snaží od 5. třídy, ale ona na něj prý vždy udělá takový pohled, že couvne. Vidíte, už mi věříte, že i pro kluky může být rozchod těžký?
On jí nechce, strašně se jí chce už konečně zbavit, ale zároveň se jí trochu bojí a nechce jí ublížit.. Ale co si Cecilka myslí? Představuje si lásku až za hrob?
Momentálně se mu ještě s 2 kamarádka snažíme trochu pomoct.. Ale jakou formou se s ní má podle vás rozejít? Jeho to dost trápí.. Do očí jí to neřekne... tak jak? Pomocte.. :)
Vaše Mr.Vajíčko

P.S. Vím, že článek ve výsledku moc nesouvisí s nadpisem, ale nevadí...! :DD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucy Lucy | Web | 21. listopadu 2012 v 21:08 | Reagovat

strom už je takový měsíc hotový, ale děkuju:DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama